ПРО НАС

Ми завжді вам раді на нашому гірськолижному комплексі

ЛАСКАВО ПРОСИМО

Ви хочете відчути себе підкорювачем Альп, не покидаючи меж Полтавської області? Бажаєте навчитися кататись на лижах або спробувати свої сили у сноубордингу? Приїздіть у  «Сорочин Яр»

«Сорочин Яр» — новий, обладнаний сучасною технікою, гірськолижний комплекс, побудований із врахуванням передових європейських технологій та досвіду. Ми знаходимось всього в 14 кілометрах від Полтави в сторону Диканьки.

На Вас чекають не тільки схили для лижників, а й тюбінг-парк, а також сноуборд-парк. Новітнє технічне обладнання дозволяє створити сніговий покрив навіть тоді, коли ніде поряд снігу ще немає.

Інструктори, які працюють у «Сорочиному Яру», - професійні гірськолижники, спортсмени. Ви – новачок і не знаєте як зробити перші кроки? Наші інструктори навчать Вас безпечному володінню лижами і сноубордом, а головне, закохають у зимовий вид спорту і не відіб’ють бажання. Через декілька занять Ви зможете не тільки впевнено стояти на лижах або борді, а й підкорите навчальний схил. Прикладіть трохи старання, попрактикуйтесь и тоді Вам буде по плечу любий спуск!

В «Сорочин Яр» можно приїхати лише в зручному спортивному одязі. Все спорядження Ви знайдете на місці. Ми маємо значний прокатний парк. Він поновлюється щороку і Ви гарантовано отримаєте тільки краще екіпірування від ведучих європейських фірм.

Незабутній зимовий відпочинок доповнить затишна атмосфера кафе «Кант», Гриль зони і Нашої піцерії, розташованих в серці нашого гірськолижного комплексу. За келихом гарячого глінтвейну Ви можете милуватися прекрасним краєвидом на засніжені схили.

be biker

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС. .

довжина спуску 2 траси
270м
кількість трас для катання на сноуборді та лижах
4траси
Endrer lectus max magna
400м
спусків тюбінгу
3траси
альтанки
6